Şimdi Kayıt Ol

Oturum aç

Şifremi Unuttum

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen e-posta adresinizi girin. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Captcha Captcha'yı güncellemek için resme tıklayın .

Soru ekle

Bir soru sormak için giriş yapmalısınız.

Oturum aç

Şimdi Kayıt Ol

Sitemize kayıt olarak daha verimli kullanabilirsiniz.

Blog 1

Annelere Soruyoruz?

Bir anne hamile olduğunu ilk öğrendiği andan itibaren aklına milyonlarca soru gelir. Acaba nasıl anne olacağım? Bebeğime nasıl bakacağım? Kucağıma aldığımda ne hissedeceğim? gibi sorular gelir. Ancak bununla beraber bebek bakımı, kontrolleri, uyku düzeni, beslenmesi vb. konularda tecrübe sahibi olmadığı için destek almak isteyecek ve araştıracak. Çünkü bir anne için öncelik bebeği olacak. Bir anne bu gibi sorulara cevap bulmak için ilk önce çevresine daha sonra İnternete başvuracak. Ancak çevremizdeki insanlar bazen bu çağın gerektirdiği sorunları bilmiyor ve cevaplarda yetersiz kalabiliyor. Bu durum da soruları bir tık uzağımızda olan internette arayacağız. Annelere sorduk sitesi de burada devreye girerek anneden anneye tecrübe aktarıyor ve annelerin yardımına koşuyor. Bir anneyi anlayacak yegane kişi tabiki başka bir annedir. Annelere soruyoruz ve onların yaşadığı sorunları ve sıkıntıları öğreniyoruz. Bu sorunları yaşayan başka bir annemizin görüşlerini alıyoruz. böylelikle kafası karışan zor durumda kalan annelere yardım ediyoruz.

Annelere sorduk ve onların deneyimlerini başka annelere ulaştırmak için çalıştık. Anneden anneye destek sağlıyor ve bebeklerini huzurla büyütmeleri için yardım ediyoruz. Annelerimizin her zaman yanındayız.

Bir cevap bırakın

Captcha Captcha'yı güncellemek için resme tıklayın .

By commenting, you agree to the Terms of Service and Privacy Policy.