Şimdi Kayıt Ol

Oturum aç

Şifremi Unuttum

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen e-posta adresinizi girin. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Captcha Captcha'yı güncellemek için resme tıklayın .

Soru ekle

Bir soru sormak için giriş yapmalısınız.

Oturum aç

Şimdi Kayıt Ol

Sitemize kayıt olarak daha verimli kullanabilirsiniz.

Gizlilik Politikası

AnnelereSorduk.com olarak, müşterilerimizin ve site kullanıcılarımızın gizliliğini koruma konusuna büyük önem vermekteyiz. Bu nedenle, kullanıcılarımızın kişisel bilgilerinin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktayız. Bu politika, AnnelereSorduk.com web sitesini ziyaret eden veya hizmetlerimizi kullanan herkes için geçerlidir.

Kişisel Bilgi Toplama ve Kullanımı

AnnelereSorduk.com‘un web sitesini ziyaret ettiğinizde, kullanıcı deneyimini iyileştirmek amacıyla belirli kişisel bilgileri toplayabiliriz. Bu bilgiler, adınız, e-posta adresiniz, adresiniz gibi tanımlayıcı bilgiler olabilir. Bu bilgiler, sadece hizmetlerimizi sunmak, taleplerinizi işlemek ve size daha iyi bir deneyim sağlamak için kullanılacaktır.

Bilgi Paylaşımı

AnnelereSorduk.com, kullanıcıların kişisel bilgilerini yasal kurumlar veya yetkililer haricinde üçüncü taraflarla paylaşmaz. Ancak, firmamıza ait diğer siteler, destek hizmeti aldığımız kuruluşlar da dahil olmak üzere, işimizi yapmamıza yardımcı olan kuruluşlarla bilgi paylaşımı yapabiliriz. Ancak, bu kuruluşlarla bilgi paylaşımı yalnızca gizlilik standartlarımıza uymaları şartıyla gerçekleşir. Onaylı veri tabanımızda yer almanız halinde ise, tarafınıza evlilik, yeni ev hazırlık, ev organizasyonu, annelik, okul, çocuk gelişimi ve bakımı , satış ürünleri ,sigortacılık ve finans , ürün ve hizmetleriyle ilgili olarak tanıtım, pazarlama ve promosyon faaliyetleri yapılması için ileti gönderilebilecektir. Annelere sorduk tarafından gönderilen iletileri almak istemiyorsanız, size sunulan reddetme hakkını kullanarak örneğin; “yeni ürün ve hizmet tanıtımına ilişkin herhangi bir eposta almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak, ilgili kanala ait listemizden çıkabilirsiniz.

Güvenlik

AnnelereSorduk.com, kullanıcıların kişisel bilgilerini yetkisiz erişimlerden, hatalı kullanımdan ve değişikliklerden korumak için gereken tüm önlemleri alır. Bu bilgilerin gizliliğini, bütünlüğünü ve kullanılabilirliğini sağlamak temel önceliğimizdir.

Tercihler ve İptal

Kişisel bilgilerinizi AnnelereSorduk.com ile paylaştığınızda, bu bilgiler sadece size hizmet sunmak amacıyla kullanılacaktır. Ancak, e-posta ile pazarlama iletileri almak istemiyorsanız, size sunulan iptal seçeneklerini kullanarak abonelikten çıkabilirsiniz.

Değişiklikler ve Güncellemeler

AnnelereSorduk.com, gizlilik politikasını güncel tutmak için gerektiğinde değişiklikler yapma hakkını saklı tutar. Politikada yapılan herhangi bir değişiklik, web sitemizde yayınlanacaktır.

Bu gizlilik politikası en son 25.04.2024 tarihinde güncellenmiştir.