Şimdi Kayıt Ol

Oturum aç

Şifremi Unuttum

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen e-posta adresinizi girin. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Captcha Captcha'yı güncellemek için resme tıklayın .

Soru ekle

Bir soru sormak için giriş yapmalısınız.

Oturum aç

Şimdi Kayıt Ol

Sitemize kayıt olarak daha verimli kullanabilirsiniz.

Hakkımızda

Anne olma kararı almak, hamilelik, doğum, yeni doğan bebek bakımı ve çocuk gelişimi gibi konular hayatın büyük bir bölümünü kaplıyorsa, doğru yerdesin! İşte bu gibi konularda sana destek olmak için AnnelereSorduk.com olarak yanındayız!

Türkiye’de her yıl 1.3 milyon bebeğin dünyaya geldiği gerçeğiyle yola çıktık ve her 2 hamileden 1’i sitemizden yararlanıyor. AnnelereSorduk.com, annelik ve çocuk bakımı hakkında güvenilir bilgiler sunmayı amaç edinmiştir.

Uzman görüşleri ve bilimsel kaynaklardan derlenen makalelerimiz ve videolarımız ile annelik ve çocuk bakımıyla ilgili merak ettiğin her konuda sana yardımcı olmak için buradayız.

Ancak sunduklarımız sadece bilgi ve içerikle sınırlı değil! Zaman zaman aynı yollardan geçmiş diğer annelerin deneyimlerine ihtiyaç duyabilirsin. Soru- Cevap bölümümüzde, birbirine destek ve fikir veren birçok anne bulunuyor. Soru sorabilir, deneyimlerinden faydalanabilir, hatta sen de diğer annelerin sorularını yanıtlayabilirsin.

Ayrıca, çocuğunun en özel günleri için doğum günü mekanlarından, pastanelere, organizasyon firmalarından, kurslara ve daha birçok ihtiyacına, Anneleresorduk.com’dan kolayca ulaşabilirsin.

Eğer bebeğinin ya da senin artık kullanmadığın eşyaları satmak veya 2. el ürünler almak istiyorsan, Annelere sorduk bu konuda sana yardımcı olabilir.

Kısacası, AnnelereSorduk.com olarak amacımız, “Anneliği kolaylaştırmak!” ve bu doğrultuda sana her adımda yanınızda olmaktır.